TISK

“Kompletní zpracovámí obrazu a textu do tištěné podoby”

Nabídka tisku:


+ digitální tisk + ofsetový tisk + tisk na plotru + tamponový tisk + sítotisk + POS materiály

BONUS: PŘI OBJEDNÁVCE WEBU VIZITKY ZDARMA !!!

Rychle a efektivně » Digitální tisk

Digitální tisk je určen spíše pro rychlá řešení tisku v nízkých nákladech. Digitální tisk dnes již neznamená ztrátu kvality, naopak výrazně omezuje selhání lidského faktoru, proto je v menších nákladech operativnější a hlavně levnějším řešením pro tisk vašich vizitek či letáků.


Kvalita v kvantitě » Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je určen pro kvalitní tištěné produkty od vizitek přes letáky, plakáty až po katalogy, publikace či knihy. Nesporná výhoda oproti digitálnímu tisku je cena při středních a vyšších nákladech a neomezené použití přímých barev, zlatých, stříbrných a metalických odstínů. Máme mnohaleté zkušenosti s kvalitami tiskovinami, které vám můžeme nabídnout.
Následně zajistíme i dokončující zpracování těchto tiskovin jako jsou různé druhy výseků, ořezů a vazeb, falcování a bigování.


Buďte stále na očích » Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk je určen pro nepřehlédnutelnou venkovní reklamu či kvalitní velké reprodukce, fota, plakáty, autoplachty, billboardy, tapety, vhodné jak do interiéru tak exteriéru. Tisk probíhá na velkoformátových plotrech a na materiál odpovídající daným klimatickým podmínkám.


Tričko nebo cedule? » Potisk na textil a POS materiály

Dále jsme schopni zajistit i tisk na textilie jako potisk triček nebo jiných druhů oblečení. Problémem pro nás není ani tisk na rozličné druhy POS materiálů jako je potisk tužek, hrnků, tabulí, cedulí a dalších reklamních předmětů.


SPOLUPRACOVALI JSME
ČSOB
KB
KFC
QUELLE
CK Mamut
Monografie fotografa Igora Malijevského
Monografie fotografa Vasila Stanka
Reprodukce obrazů pro Galerii MiroHOME
MAPA WEBU
KONTAKT
Naše reklamní služby:
© 2011 SHANGRILA FACTORY - All rights reserved
Hradec Králové, Czech Republic