MULTIMEDIA

“ostrý obraz a čistý zvuk”

Nabídka prací:


+ 3D + videoprezentace + zvukové spoty + fotografické služby

BONUS: PŘI OBJEDNÁVCE WEBU VIZITKY ZDARMA !!!

Pohyb v čase i prostoru » Videoprezentace

Nejsme televizní studio, ale v malých formátech jsme schopni vyrobit videospot, videoznělku či firemní videoprezentaci, vhodnou pro streamování na youtube. Tyto menší formáty sice nenahradí televizní reklamu, ale pro menší firmu jsou daleko levnějším prostředkem k šíření své mise v podobě kratších videí na internetu či na LED obrazovkách ve veřejné dopravě. Dobrý spot na youtube, pokud se z něj stane virální reklama (tedy reklama, šířící se sama mezi lidmi z důvodů její oblíbenosti), může být ve výsledku lepší volbou, než pro někoho zbytečně drahá televizní reklama.


Nepřeslechněte! » Zvukové spoty

Kromě ozvučení webu vám můžeme zhotovit i zvukový spot či firemní znělku, které můžou být nezanedbatelnou součástí vaší corporate identity, která se nemusí zdaleka vztahovat pouze k vizuální stránce propagace. Zvuková podmalba tak může podprahově zpříjemnit pobyt na vašem webu.


Otisk reality » Fotografické služby

Pokud nemáte svůj fotografický materiál, můžeme ho vyrobit my. Jsme schopni nafotit fotografie produktů a osob jak v interiéru, tak v exteriéru. Kvalitní fotka může být důležitým prvkem při prezentaci vašich výrobků. Zajímavá “imidžovka” pak může upoutat pozornost stejně dobře, jako povedené logo nebo chytrý reklamní slogan.
Pokud máte své fotografie už zhotoveny, chcete je použít, ale nejsou v příliš dobré kvalitě, pak vaše fotky dodatečně upravíme či vyretušujeme.


Ze všech stran » 3D

3D je dnes asi nejvíce se rozvíjející vizuální technologií, a proto je taktéž velmi oblíbená četnými zákazníky, kteří si tak chtějí zmodernizovat své webové stránky. Na vaše přání vám můžeme vyrobit od 3D loga, přes 3D bannery až po 3D prezentace. Oblíbené jsou dnes 3D prohlídky interiérů restaurací nebo 3D studie architektonických projektů.


REFERENCE
 Festival Na Jednom Břehu - video

Festival Na Jednom Břehu - video

COLD-BOY-KLAN - Do It Your Revolution !!!

COLD-BOY-KLAN - Do It Your Revolution !!!

NEUTRINO - The Unquite  Invisible

NEUTRINO - The Unquite Invisible
HOME
MAPA WEBU
KONTAKT
Naše reklamní služby:
© 2011 SHANGRILA FACTORY - All rights reserved
Hradec Králové, Czech Republic